Klimatyzacja precyzyjna


Klimatyzacja precyzyjna.

Do podstawowych zadań klimatyzacji precyzyjnej należy utrzymanie właściwych warunków mikroklimatu w pomieszczeniach, w których znajdują się wyjątkowo wrażliwe na zmiany temperatury urządzenia elektroniczne. Jest ona stosowana przede wszystkim w serwerowniach, pomieszczeniach w których gromadzone są bazy danych, laboratoriach, oraz centralach telekomunikacyjnych.

Szafy klimatyzacji precyzyjnej są efektem połączenia sprawdzonej konstrukcji, poddawanej długim i dokładnym badaniom laboratoryjnym oraz starannie wyselekcjonowanych materiałów i komponentów. Urządzenia te są wytwarzane przy zastosowaniu nowoczesnych procesów produkcyjnych i każdorazowo poddawane są licznym testom przed wysyłką do Klienta.

Urządzenia są dostępne w wielu konfiguracjach: nawiew powietrza w wersji do góry lub w dół, z chłodnicami bezpośredniego odparowania i skraplaczami chłodzonymi powietrzem lub wodą, z chłodnicami wodnymi, w wykonaniu z podwójnymi chłodnicami lub z „free-coolingiem”.

Od 1996 roku jesteśmy na polskim rynku autoryzowanym przedstawicielem firmy DENCO specjalizującej się w produkcji urządzeń klimatyzacji precyzyjnej. Kolejne wcielenia tej marki GeaDenco, DencoHappel i FläktGroup podkreślają długą drogę współpracy z producentem. Dodatkowo możemy poszczycić się wieloletnią współpracą z angielską firmą Airedale oraz włoską CMC.Multi-DENCO
Ultra-DENCO
Row-DENCO
Adia-DENCO